Доставка

Доставка: Доставка товарів здійснюється переважно компанією "Нова Пошта", на сьогоднішній день це оптимальне співвідношення швидкості, якості обслуговування і вартості доставки.


Після відправлення посилки ми надішлемо Вам номер товарно-транспортної накладної, за яким Ви легко зможете відслідковувати місце знаходження Вашої посилки (трекінг посилок) і отримати її по прибуттю на склад. Для отримання посилки у відділенні Нової Пошти Вам необхідно буде пред'явити документи, що підтверджують Вашу особу (паспорт або права).


Якщо Ви хочете здійснити доставку іншою компанією - ми це обговоримо.  


Оплата:


1. Часткова або в повна на карту Приват банка


Можна здійснити в будь-якому відділенні Приват банка через термінал самообслуговування, або через Приват-24 в режимі онлайн (тільки для власників картки Приват банка). Після потрібно обов'язково повідомити про оплату, будь-яким зручним для Вас способом. Це необхідно для того, щоб ми знали від кого надійшов платіж, так як їх дуже багато, а можливість перевірити ким і звідки він зроблений буде тільки через кілька годин.


2.Післяплата


В даному випадку Ви оплачуєте замовлення безпосередньо при отриманні, на складі Нової Пошти. Доставку грошей оплачує покупець. Тариф на доставку грошей при отриманні посилки у відділенні Нової Пошти: 20 грн + 2% від суми Тариф на доставку грошей при адресній доставці (кур'єром до дверей): 35 грн + 2% від суми